Únor 2013

Proč zrovna kosmetika a já aneb úvod do světa blogu

13. února 2013 v 16:28 | *Eika* |  Ostatní

Ahoj,

ráda bych se vám představila .Jmenuji se Eliška,bydím v náchodském okresu(místo bydliště není až tak důležitou informací),Chodím na střední školu s oborem Ekonomika,podnikání.Že se vám to zdá těžký ? To vůbec ne! Pohoda!! :) Ikdyž jsou i předměty který mi moc nejdou,ale i tak prochazím krásně-lehce S vyplazeným jazykem.
Jinak bydlím s rodiči v paneláku,ikdyž bych chtěla až budu mít rodinu a budu ,,dospělá" bydlet v baráčku s malou zahradkou,pejskem a se skvělým manželem...pohadka ? No uvidíme možná asi i jo Smějící se.Jsem vyučená cukrařka,ale abych svuj čas trávila u dortů a u sporáku to se říct nedá :)
Ale abych tu nepsala jenom o sobě,hlavně o tom co se tu bude ,,dít" :))))
Dlouho jsem uvažovala o tom jaké téma bych si měla na ten blog dát až jsem se rozhodla ,,rozjet" karieru tohoto blogu o kosmetice. Jsem jak říkajíc teprve začatečnice co se blog,blogování a kosmetiky týče.Asi si řeknete jak to? vždyť já už od 16 ti let ...atd..U mě to je jiné ja jsem se začala trochu malovat od nějaké té 6 třídy na základce a to jenom ,protože jsme to viděla u spoužaček. Tím se dá říct že jsme i nováčkem ve světw kosmetiky.
Proč zrovna kosmetika ? Jelikož jsme před několika měsici viděla první videa s názvem Skladování kosmetiky na youube a byla jsme ohromena množství dekorativní kosmetiky kterou mnohé blogerky mají. O proti mé jedné řasence ,tužce makeupu a tím končim,docela mě to hpdně překvapilo. Jak ale mnohé z vás uvedli je to otázka pár let co se takové množství naskládá. Tak uvidíme coudělá čas a peníze s mojí kosmet.sbírkou . I tento blog a vy mi budete aspoň dávat důvod proč si občas jít něco koupit z kosmetiky a ne jenom pořád to jídlo,věci na sebe apod.
Rozhodně se nechci moc zatím považovat za blogerku ,to určitě ne.Ae časem třeba i jo kdo ví :) Tím to se pro zatím oučím a přeju příjemné pokoukání u mě na blogu Ahooj .