Duben 2013

Levná či drahá kosmetika ???

25. dubna 2013 v 12:37 | *Eika* |  Ostatní
Zdravím,
Dnes je venku krásně,sluníčko a je teplo ůplně ideální počasí na to zajít někam ven a bejt tam až do večera že? Možná tak pro vás mě se to netýká ,to jít někam ven,bohužel toho mám na programu víc než dost :/
Ale abych tu nerozebírala něco co nechci z dovolením bych začala ..
Otazky typu ,,Drahá x levná kosmetika, Vyplatí se investovat do dražší kosmetiky?" jsou otázky podle mě děsně individuální. Jakoo pro mě za mě třeba budete mít jiný názor než já, beru..ale já vám chci jenom nastínit jak to beru já.
Ano vyplatí-jelikož kůže na obličeji je dost citlivá část těla, a myslím si že postupem věkem ta kuže jak stárne tak se též mění. A jak mi jednou bylo řečeno na jedný výstavě, ta pleˇˇt si vše co jí dáte či nedáte bude pamatovat. Třeba si tedka řeknete ale ona snese vše i tu levnou kosmetiku od Vietnamců. No neřekla bych...podle mě je blbost si koupit šminky od nich za 50 kč a mít je 1-2 roky s tím že budu používat jenom tyhle. Tak přece vždyt když už jste ochotný dát za mě 50 tak proč si nekoupit třeba za 100kč a rzhodně budou kvalitnější!!!! Nevím no ale jako když se kouknu na jednu holcinu od nás z města tak ta si kupuje make-up,pudr,stíny,tužky,korektor,rtěnky..prostě všechnu kosmetiku pouze od vietnamců-ano uštří ale pak jsi jde koupit ve svích 17 -ti letech cigára za 80 kč!!! Chápete co si tím chci naznačit? To že by ubec neměla kouřit to snad ani nebudu zminovat. Ae tak když jí mamnika je ochotná dávat na to penize, tak mi neríkejte že by si za ty prachy uspořený nemohla koupit jednu kvalitní věc a tím trochu tý pleti dopřál,,dychatelnost" a nejenom ty ,,blivajzy" od Vietnamců.
Podle mě ten kdo nemá na kvalitní šminky tak at si nekupuje už radči žadný.protože ta plet si to bude do budoucna pamatovat a pak se budou divit že maj různý kožní problémy.
Ale dneska už ta doba je hold o těch penezích-ja tu nechci moralizovat nebo děat chytrou ale je to tak.
No takže za mě je to hold lepší si koupit stíny od Essence za nějakejch cca 40 kč nebo paletku za 100 kč než si za 200 kč koupit komplet všechnu kosm.výbavu od Vietnamců!
Tot asi tak vše co bych k tomu řekla! Klidně se pro ti mě obořte s jiným názorem mě je to fuk ale já mám takový to nazor na to . Budus e těšit u dalšího článku :) Vaše Eika

Dove

23. dubna 2013 v 20:05 | *Eika* |  Nákupy
Znáte pro.age sprchový gel od Dave?

Moje práce

23. dubna 2013 v 18:52 | *Eika* |  Moje práceNarozky !!!

23. dubna 2013 v 18:32 Já a věci kolem mě
Jsem tu zas..snad vám to nevadí..Chci se jenom připomenou zítra mi bude 20 let . Už minulý týden jsme dostala první dáreček od přítele což byla dráhá luxusní večeře v ještě luxusnější restauraci s příjemným posezením a obsluhou :) Celkově bych k tomu řekla že to byl moc příjemný a romanticky strávený den i další den byl krásný-procházka :) Buhužel jsme ten den ještě musela domů což nam dvou speciálně vadilo ale nedalo se nic dělat. Tento víkend to slavím s příbuzenstvem u Poděbrad na Libické pouti..:) POkud někdo zná a ví o čem mluvím jedině muzu doporucit a určitě se jedte podívat :)
A mimochodem dárky které dostanu od kamaradky spoluzaka ,od rodicu apod..vam vyfotím a urcitě se pochlubím :) Tak to je asi tak vše co se mích narozenin týče Mrkající


Nákupy Duben 13

23. dubna 2013 v 18:26 | *Eika* |  Nákupy

Ahojky dnes je 23.4. pomalu nám končí duben tak jsme se rozhodla uděat článek co mám nového co se dekorat.kosmetiky týče..:) Samozřejmě jsme si koupila i něco jiného než je kosmetika ale to sem zatím moc dávat nechci. A jelikož mi dnes není moc dobře budu se snažit ten článek uděat co nejkratší :)

1) Stíny od Essence:
  • Wild at heart 11- metalic effect
  • Its up to you 44 - shimmer effect
  • Strawberry ice cream 68 - shimmer effect
  • Irresistible purr-ple 02