Blogerky

8. května 2013 v 13:36 |  Ostatní
Tak jsem tu zas..:D
a tentokrát s článkem na téma mé oblíbené blogerky.


Ti co se v této makeup branži pohybují vědí o čem bude řeč.
Na vysvětlenou : jsou to dívky, někdy už i vdaný ženský který natáči videa s různou tématikou ohledně kosmetiky hlavně dekorativní tedy. Já jsem ještě tak před pulroke ani nevěděa že tyto videa existují a první video a první dívku co jsem viděla byla

HannyBrokolice alias Hanna
-její videa jsou prakticky růžný ,přes makeup ,oblečení po různý ,,lidký" rady. Je to moc simpatická dívka která mi připomíná jednu spolužačku od nás ze základky ..ale to je vedlejší. Její názory a celkové povídání na určité téma má vzždy smysl a hlavně jsou to její poznatky a myšlenky .Je vidět že to není žadná ,,kopírka" .

GetTheLouk alias Lucka
Její videa jsou též pěkná,vymakaná je fakt vidět že si na nch dává hoodně práce a hlavně že z toho vidět jak vše má v pořadku, ví co chce a hlavně si jde ,,slepě" za tím a to se mi na ní ukrutně líbí. Ikdyž já mám pocit že má převážně zahraničí kosmetiku .Žadná Essence nebo avon. Hold jede vyšší level no :) Ale i to z ní děla jí :)

MacDennyMac
Tuhle dívku jsem objevila nedávno a je mi blíž než třeba ta Hanna nebo Lucka. Jelikož asi taky je začatečník a nemá ta videa tak vyakaný oproti jinejm..ale jsou též hezká a smysluplná. A také tam dává své poznatky,informace apod. Tu bych doporučila na shlédnutí :)


Další blogerky :
Bezeega ,
Petra Loveryhairy,
Petra Kopolovičová..apod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou kosmetiku preferuješ?

Maybeline 31.6% (6)
Essence 15.8% (3)
Avon 21.1% (4)
Catrisse 10.5% (2)
Gabriela Salvate 10.5% (2)
Regina 10.5% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama