Červen 2013

Já ,,modelem "

12. června 2013 v 19:04 | *Eika* |  Já a věci kolem mě
Dneska za mnou o přestávce ve škole přišla jedna z učitelek a přemluvila mě abych šla dnes odpoledne dělat ,,model" kuli nějakýmu projektu z EU ...Další hovadina! letos už jsem tohle dělala po
. no díkybohu tentorat je to o hodně lepší než to poprvé..:)
Nic méně zkrátila mě to o pouhý 2 mm ..takže to defakto není ani moc vidět což mě vyhovuje.Jelikož chci mít na prázdniny vlasy dlouhé a až do mího plesu na ně už nikdo nesáhne :DVysušená pleť a co s ní ?

5. června 2013 v 18:50 | *Eika* |  Ostatní

Jak jsem se již nenápadně zminovala v jednom článku já osobně mám strasně vysušenou plet v zimě a naopak v letě zase mastnější..pak s ev tom mám vyznat Mrkající
Proto jsem si pro vás připravila článek na toto téma ,když vidím to ošklivý počasí venku a vyhlídky na pravý léto v nedohlednu ..achjo to budou zase prázdniny :( No nci tak pojdme dál..:)


Suchá pleť vyžaduje mimořádnou péči

Masky na obličej

5. června 2013 v 18:37 | *Eika* |  Ostatní
Ahojda tak jsem si dneska pro vás připravila pár ukázek jak na ,,domácí " masky na obličej.Já osobně jsem je ještě nikdy nezkoušela ale dost často o tom přemýšlím a vždy si řeknu jo dnes by to šlo.. a pak áále radči si zajdu koupit na drogerky za 30 kč...no celá já !

Květen

1. června 2013 v 19:33 | *Eika* |  Nákupy
Včera jsem byla zase jednou po dlouhý době v DM a konečně jsem měla finanční prostředky na koupi kosmetiky..Díky bohu měli to pro co jsem původně šla .

První věc na kterou jsem si už dělala zálusk tak asi měsíc a tou věcí jsou linky ve fixu od Essence.
Můj názor po prvním použití ? :D Zatím 1 !! Skvělá manipulace,neroztírá se a na očním víčku vydrží dlouho.! Přesně co jsem od ní čekala..ale není všem dnům konec že ?..:D


Druhou věc kteru už fakt nutně potřebuju a také jsem jí díkybohu našla. Byl poslední :))
Šampon od Baley :) Zatím názor říct nemůžu jelikož jsem si s ním ještě hlavu nemyla..tak snad asi zítra to napravím ..:)
Jedině co jsem tak zjistila u něj je dobrá cena ! a vůně! Voní krásně po borůvkách :)