Eika od A do Z

11. července 2013 v 15:43 | *Eika* |  Já a věci kolem mě
Tak jsem si pro vás připravila článek,který jsem viděla ve video provedení.Jak vám už nadpis může napovídat bude se jednat o abecedu a mě.Tudíž sem se snažila ke každému písmenku v abecedě přidat jednu mojí vlastnost která mě vystihuje..Pokud možno upřímně ! Myslím si že i tento článek s tím podmětem vám pomůže mě lépe poznat a zjistit jaké mám vlastnosti,což je účelem . Tak přeji příjemné počtení.Usmívající seA- Ambiciozní - pořád něco musím dělat a když nedělám jsem pak nervozní,protivná a jdu radči spát neboť semnou není kloudná řeč)

B- Bordelář(ka)- k tomu se moc asi radči ani vyjadřovat nechci.Né že by se mi tu válely tuny jídla po zemi nebo jiný ohavnosti to vůbec ne.Jenom když se nechce tak se prostě nechce no . xD

C- Cílevědomá ,citlivá - Dokážu si jí rovně za svím cílem. A občas když se mi to nevede dojít tam kam chci je zle.Pak ale všichni radči ode mně .Jasně že i já mám city! Má je každý tvor na zemi.Jenom já jsem někdy až moc přecitlivělá a vše si beru hned osobně.

D- Důvěřivá - k tomu asi nemám co napsat. Ikdyž jsem ti kvůli tomu že jsem v to něco věřila,nabila pusinu stějně jdu a věřím v to dál. Umím dávat druhé šance lidem ale i třetí a čtvrté a to se občas nevyplácí.Já si tu papulu jednou musím odtřít tak že na to do smrti nezapomenu a pak možná mě to dovede na myšlenku tomu nvěřit.

E- Elegantní - snažím se tak oblékat .Né žadné neonové věci jako puberťák,jím už dávno nejsem..:)

H- Hádavá - je to dost ošklivá vlastnost a jde ovládat.Ten kdo tvrdí že né,pouze nemá dost odvahy tomu předcházet ! Občas se leknu i sama sebe že se vlatsně jsem schopná pohádat s člověkem o tom že mám pravdu ikdyž vniitřně vím že jí nemám...Blázen -jedním slovem xD

CH-Cholerická - k tomu nemám slov.Bohužel mám povahu cholerika a někdy je to opravdu težké se s tím chováním vyrovnat.Stačí malinko a už zužíte a za pár minut už nevíte ani kvůli čemu.

I-Impulzivní - Dávám často na jevo své emoce. Chvíli se směju a behem par vterin sem schopná se rozbrečet kvůli prkotině.

K-Klikař(ka) - vím,není to povaha ale jsem klikař.Už několikrát jsem se o tom přesvědčila na vlastní kůži a jak to si nechám pro sebe.

L- lechtivá - nesnáším lechtání!! A to ať kdekoliv po těle.Fuj .Vždy mám 100 chutí vyskočit zlostí a svěděním do nebe a ječet,kousat a běžet jen aby ten člověk toho nechal.xD

M- malá - 153 cm měřím..tak to je už asi jasný proč slovo ,malá" že? xD

N-Náročná- no občas hold nevím co chci .Jestli zelený šaty nebo černý ,nebo sukni..apod.Hlavně bych chtěla přesně to co nemám a když to mám tak to nechci..Dívka se ve mě nezapře xD

O-Obětavá - někdy až moc a stejně se mi to nevrací .Občas neumím říct ne,promin mam na praci něco jinýho.

P- Pomalá - oblíbený slovo mé bývalé mistrové...Tak když děláte něco co vás nebaví tak to asi moc enegrie přitom nebudete mít ikdyž na vás zavře z plných plic.No dobře abych to neschazovala jenom na ní,jsem trochu pomalejší ale to u Dislektiků a disgrafiků je normální jev .

S-Snaživá - jo někdy se snažím až moc a stejně z toho nemám nic.Nejvíc mě dostáva snaha u školních věcí ,když se snažím nikdo si toho nevšimne když se nesnažím ,ví to všichni. Klasika!!

T- Trpělivá- Jak kdy a jak u čeho. U učení moc ne ale u pc to je jiná u toho bych strávila 5 hodin než bych záhadu vyřešila.

U-Urážlivá- kritika musí být. Ano jsem urážlivá ! A někdy mě to i samotnou pěkne štve protože jsem schopná se urazit kvůli každý prkotině co nastane. :(

V-Vážná - Ano i mě se někdy nechce ani usměv vykouzlit.To pak ale lidi choděj a ptájí se mě zda-li mi nic není apod. A já mám 100 chutí je poslat k šípku ,protože mi nevěří když řeknu že mi nic není že se dneska jenom nechci smát a chci být vážná.

Z- Zamlklá - viz.V-vážná.

Ž-Žárlivá- bez komentáře..! xD


Tak to jsem celá já Usmívající se.Nejsem dokonalá ale jsem sama sebou !Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama