Srpen 2013

Změna hotova

30. srpna 2013 v 13:11 | *Eika* |  Ostatní
Tak jak můžete vidět změna nastala..nevím jestli k lepšímu nebo horšímu ale můžu vám říct že je to o nervy .
Předělávat desing když máte ntb na dvě věci ,když se vám seká každou minutu,jenom hejbnu s myší a sekne se to.. fakt o nervy ! Nevím jestli se vám tohle bude líbit když tak mi dejte vědět dolů do komentářů ale už teďka vím že se bude předělávat až na to seženu lidi ,čas a až se přestane sekat můj ntb :) Původní záměr byl cernobílý a francie (nečekane) :D ale nějako mě to nešlo tak jsem semdala toto...:)

*E*

Změny

30. srpna 2013 v 11:15 | *Eika* |  Ostatní
Čauteee,
Dneska mám dobrou náladu a to znamená že tu asi přibide pár článku nebo se tu objeví změny !
Ale než tu začnu psát o změnách co bych chtela nebo nechtěla na svím blogu mít či nemít ,tak se vám chci pochlubit co se mi tedka dnes rano stalo..bude t znít jako něco co se málo kdy vidí ale vidí se to málo kdy a tentkrát to potkalo mě, a jsem za to na sebe pyšná ! a i to přispělo k mé dnešní dobré náladě Usmívající se


Oko

29. srpna 2013 v 10:28 | *Eika* |  Já a věci kolem mě
Rozhodla jsem se vám odhalit můj první pokus a hru s barvou a stínováním fotografie....Neleknete se jsem to já !! :D Fotka se mi líbí hlavně to oko :Dp.s. připomínám uzávěrku soutěže na mém blogu 2.9 !!!

Soutěž !!!!!!

29. srpna 2013 v 10:00 | *Eika* |  Ostatní
Ahoj tak dnes jsem si pro vás připravila menší soutěž..jedná se o záležitost pár minutek. Je to schválně lehké aby jste se moc nepřepínaly :D Ti z vás kteří se této soutěže zúčastníte získáte ode mně obrázek,různě upravený .

Do komentářů napište :
1) řešení rébusu
2) jedno slovo se tam nehodí najdi které a napiš ho
3) podepiš se jménem či přezdívkou jakou chceč mít na obrázku.
4) Soutěž trvá do 2.9. !!A) a á r j g u

B) ž s o o a k t n

C) a e d r g p

D) a u p m

E) a e t h v l r
2.9 -uzávěrka !!!

Zamyšlení

28. srpna 2013 v 23:21 | *Eika* |  Já a věci kolem mě
Nedávno jsem četla pěkný rozhovor matky s dcerkou.....Možná se pak na konci zarazíte nad tím proč zrovna tohle se dotklo mě. Protože se jedná i o mě ! :)

Příjde malá holčička za maminkou a povídá : ,,mami co znamená být adoptovaný " ?
Maminka se sehne k děvčátku a povídá : No vís, normální děťátko se narodí u maminky v břišku a adoptovaný u maminky v srdíčku "


Mě osobně to příjde hrozně dojemný už jenom protože já sama jsem adoptovaná.! A to si představte že jedna moje spolužačka když jsme stály na autobusovým nádraží u nás ve městě za mnou přišla a říká : Eli to když seš adoptovaná to seš nemocná ?" a ano myslela tuhle otazku naprosto vážně.! Co je to za dívku sem psat nebudu to je každymu putna !
Hned po tom dotazu jsem se jeste s jednou spolužačkou začaly tak strasne smát že si na nas div lidi kolem neukazovaly! no ještě tedka mam usmev na rtech když si na to vzpomenu...Chudák a ona to myslela vážně...

Francie po II.

28. srpna 2013 v 20:31 | *Eika* |  Já a věci kolem mě

Ahojky :)

tak dneska jsem úspěšně zvládla opravný zkoušky a jako dárek jsem si sama udělala nehtíky. A jelikož jedu zítra (29.8) k přítelovi na víkend tak jsem je udělala kratší aby se mi tolik nepletly...;) Víte jak to myslím..;)

Návod jsem si ani moc nepromýšlela tak se předem omlouvám za věci co nebudou až tak jasné,otázky samozdřejmě pište do komentářů a já jakmile budu moc upřesním !


Hrátky s barvami

18. srpna 2013 v 13:37 | *Eika* |  Moje práce
Hrátky s barvama a upravování obrázků mě baví...

Mrkající


18.8.2013

18. srpna 2013 v 12:36 | *Eika* |  Citát dne
*Čím lépe pracujete, tím více dostáváte. *

Posedlá..

18. srpna 2013 v 12:17 | *Eika* |  Já a věci kolem mě
,,Ahoj,dneska když jsem šla kolem na doučování matiky,jsem cestou přemýšlela jak si vylepšit svůj pokojík. A najednou jsem si uvědmila ze přemyšlím nad obrazkama a nad vším možným ale aby v tom byla zakomponovaná Paříž !
Od té doby co jsem přijela z Paříže jsem na ní ulítlá. Je to nemoc ?Porad´ mi...

15. srpna 2013 v 13:04 | *Eika* |  Ostatní
Ahojte,
Potřebuju poradit o čem psát...nějako mi dochází nápady ..Líčení bude asi do konce týdne možná přístí týden .a jinak nevím co a jak..:(
Tak pokud něco máte co byste chtěli pište!..DíkyMrkajícíFrancie-pařiž

9. srpna 2013 v 21:21 | *Eika* |  Ostatní


Na začatek asi trochu zajímavostí o Francií ..(osobně nazbíraných, žádná wiki..ani strýček google)

1) Frabcouzi ,mají velice zvláštní pracovní morálku . Vstávají v 8 od 9 jdou do práce, spíše ke kolegům do kanceláře na pokec a kávičku. Tam stvrdnou do 10, od 10 do 11 pracujou ,od 11 do 12 mají oběd,pak ta siesta po obídku taky něco trvá že ? Tak snad hnedka nezačnou pracovat neblázdněte . Od nějakých 14,00 hodin do 15,00 dělají co mají a než se nedějou jdou domů,nakoupí jídlo a mají domácí pohodu s milovanými příslušníky rodiny. Usmívající se

Opravdu se předřou jen co je pravda..Mrkající

2) Na silnicích je takový zvláštní chaos. U přechodů nejsou vidět semfory pro chotce ( v některých ppřípadech jsou otočený na stranu takže musíte pořádně natáhnout krk abyste viděli na panáčka jestli ,,stuj,, nebo ,,jdi,,. Jinde ty semaforky nejdou vůbec takže je to skoro o život tam zrona přecházet- vlastní skušenost Smějící se.)

3) V parcích. Tak tam maj pořádek že bych mohla i jíst ze země pomolu..ale zase jak kde no :)
4) Když jdete do restaurace a chcete si tam něco dát domluvíte se Anglicky,německy dokonce i Italsky. A když jim tu trzbu nakonec neuděláte jste ti nejhorší a támhle je východ..:D. To se mi taky stalo..:))
5) Prostory. My byli ubytovaný v hotelu o kterým sama průvodkyně prohlásila ještě když jsme byli v Čechách že pamatuje samotnýo Napoleona . No měla pravdu, ale o tom nechci hovořit. Spíš mě taky zaujalo to jak mají všude všechno ..nahečmaný" na sobě. Malilikatá recepce a tam se vejde 40 lidí ale s tím když si sednete , tak vstanete jenom tehdy když odchází ostatní protože jste tam namáčknutí na tom stole div že můžete dýchat. Docela i nepohodlné ale zviknete si . Prý to mají tam všude,že využivají co nejvíce prostorů a nějako jim je jedno co na ty ti hosté asi řeknou..:)


To bude asi tak všechno co jsem tam tak zpozorovala. a jestli by někoho zajímal nás program napíšu ho tak nějako v kostce ...spís opíši z katalogu :D jelikož jak sami uvidíte na 2 dny kdy jsme porad jenom chodili toho bylo až moc :)

1. den odjez z ČR přes Německo do Paříže
2. den V rannich hodinách příjezd do Paříže , pěši prohlídka městem s průvodkyni Náměstí Svornosti , Tuilerijské zahrady, malý Vítězný oblouk, Louvre, Notre Dame, Forum Des Halles, Palais Royale,Madelaine....volno,ubytování v centru, večeře
3.Versailles, Fontainebleau,Montmartre, basilika Sacré Coeur
4. Eifelova věž,Mrtovo pole, invalidovna Latiňská čtvrť, výlet lodé po Seině+ okružní jízda po paříži.
5. příjezd kolem 12,00 domů ! :)


Fotky :


Versailles-zahrady

Versailles

Detail Kytky ve Versailles..Usmívající se i Tady jsem nezapoměla na moje oblíbené ,,makro" .


Fontainebleau-lovecký zámeček


To je asi tak vše co bych řekla a ukázala z dovči, z mé vytoužené dovči v Paříži. :) Můžu ríct že Paříž je opravdu nádherná ! A jen tak pro srovnání v Paříži 11 000 000 obyvatel v ČR 11 000 000- takže asi tak ..každej pochopil ka jsme tím mířila - aspoň doufám.:)
Tak se mějte a naschle u dalšího článku .Vaše Eika

Po dlouhé době...

9. srpna 2013 v 20:06 | *Eika* |  Já a věci kolem mě
Ahojte holký,tak se vám hlásím po poněkud douhé době. Byla jsem ve Francii na dovče a tedka jeste týden u přítele a pak mám jestě spoustu osobních věcí na vyřizování. Nic méně se mi tu dneska objevila statiska.. a nevěřila jsem svím vlastním očím..! možná pro někoho 9 lidí za dnešek málo..pro mě krásné povzbuzující číslo ! :) Takže Ti jenž mě navštívili a toto právě tedka čtou moc díky ! :)
Za další bych se vám chtěla pochlubit jednou malou myšlenkou. Chtěla bych vyzkoušet blog na blogger.com ..už ho tedy mam založený a dokonce asi 3 články odsad jsem tam dala....ale jak na to nahlížíte vy? Je lepší blog.cz nebo blogger ?

Budu moc moc ráda za každou odpověd,názor ..proste za něco :))

A pro Ti z vás kdo by chtěli aspoň něco málo vidět z té Francie ..tak si počkejte na další článek :)LíbajícíZatím pá