Francie po II.

28. srpna 2013 v 20:31 | *Eika* |  Já a věci kolem mě

Ahojky :)

tak dneska jsem úspěšně zvládla opravný zkoušky a jako dárek jsem si sama udělala nehtíky. A jelikož jedu zítra (29.8) k přítelovi na víkend tak jsem je udělala kratší aby se mi tolik nepletly...;) Víte jak to myslím..;)

Návod jsem si ani moc nepromýšlela tak se předem omlouvám za věci co nebudou až tak jasné,otázky samozdřejmě pište do komentářů a já jakmile budu moc upřesním !
1. Základ je si vybrat dobrý ,,typy,, (nevím jak se tomu jinak říká já tomu říkám takto. Prostě ty umělý nehty )
V baličku pokud víte je asi 20 nehtů vám pochopitelně stačí deset. Při vybírání nehtů z té sady dbejte na to aby typy dobře padly .Pokud nepadnou bude se vám ten nehet odchlipovat a bude to nepěkné ! Klidně si s tím dejte pulhodinovou práci,i tak to stojí za to !

2. Nehty nalepte ale pozor ! Existují různý druhy lepidel na umělé nehty. Já osobně mám od značkyAbsolute Cosmetic NAIL GLUE . Když by jste si nevěděly rady a báli jste se že koupíte špatně ,radči se zeptejte paní prodavačky ona vám je povina nabídnout ,pokud možno to nejkvalitnější a nejlepší lepidlo co mají k dispozici :)

3.Nalepené nehty upravíme do délky a tvaru který chceme,já zvolila krátký a rovný jak se to na Francii sluší a patří .
Upravujeme tak že si vezmeme buďto štípačky na nehty nebo malý nůžky na manikůru ! To snad má každá žena a dívka !! ;)

4. A teďka už to závisí opět na vás jakou barvu či technologii zdobení nehtů použijete...jako by to byly vaše pravé nehty..ale pozor může se stát že nehet praskne pak se naštvu a lepím náhradní ! Zrovna v tu nejmíň hodnou chvíly..:D

Já udělala lesklý podklad bezbarvím lakem ,pak bílou ,,francií" a znova přejela bezbarvím lakem ....Jsem s výsledkem spokojená a co vy ? Máte i vy zkušenosti z toutu technologií jak mít a přitom nemít nehty ? :) Napište do komentářů ! Vaše Eka :*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama